Albaraka

Geçen her gün artan kredi kartının kullanımı ile kredi kartı borçları da git gide artmaktadır. Bu borçların birikip, iyice faize binmemesi ve yasal sürece düşmemeniz açısından yapılması gereken en önemli şey borçlarınızı yapılandırmaktır. Yani üst üste ödenmeyen ya da ödemekte zorluk çekilen kredi borçlarınızı tekrar faizlendirerek taksitlendirebilirsiniz. Albaraka Türk bu konuda müşterilerine büyük avantajlar sunmaktadır. Sunduğu seçenekler arasında en iyisi ise kredi yapılandırmadır. Bu işlem sayesinde kredi borcunuzun faiz oranlarını düşürebilir ve daha uzun vadeler ile ödemelerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Albaraka Türk Kredi Kartı Yapılandırma 2019

Albaraka Türk kredi kartı yapılandırmasından çok kredi yapılandırma işlemi yapmaktadır. Kredi yapılandırma hizmetiyle sunulan imkanlar çok gelişmiştir. Yani normalde çektiğiniz kredinin faiz oranından daha düşük faizlerle borcunu yapılandırabilirsiniz. Bu yapılandırma ile kredinizin tutarı da düşecektir. Burada dikkat etmeniz gereken tek şey, bankanın sunduğu en düşük faiz oranları üzerinden yapılandırma işlemini yaptırmaktır. Aksi takdirde yapılandırılmış borcunuzu da ödeyemez hale gelir, yasal sürece girer ve icralığa kadar giden olumsuz durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Eğer Albaraka Türk ile kredi yapılandırma işlemi yapmak istiyorsanız, yapmanız gereken size en yakın Albaraka şubesine giderek, talebinizi ilgili temsilciye iletmektir. İlgili temsilci yapılandırmak istediğiniz kredi borcunuz hakkında detaylı bilgileri verecektir. Gerekli belgeleri eksiksiz götürdüğünüz ve yapılandırma işlemi için uygun şartları sağladığınız takdirde işleminiz olumlu sonuçlanacaktır. Böylelikle kredi yapılandırma işleminiz en kısa sürede başlamış olacaktır.

Albaraka Türk Kredi Kartı Yapılandırma Şartları

Kredi kartı borcu ve kredi yapılandırma işleminin yapılabilmesi için kişinin bazı özellikler taşıması gerekmektedir. Bu özelliklere uyduğunuz takdirde kredi kartı yapılandırma ya da istediğiniz kredi türünü yapılandırma adına yaptığınız başvurunuz olumlu bir şekilde sonuçlanacaktır. Bunlar;

  • Kişinin kredi notunun düşük olmaması,
  • Kart ödemelerinde asgari tutarların ödenmesinde gecikme yaşanmamış olması,
  • Borç yapılandırma başvurusu yapan kişinin birinci grup ya da ikinci grup tüketici olması,
  • Kredi kartı borcunun yasal takibe düşmemiş olması gerekmektedir.

Albaraka Türk Kredi Kartı Yapılandırma Faiz Oranı

Albaraka Türk kredi kartı ya da kredi yapılandırma işleminde diğer bankalar gibi uzun vade ve düşük faiz oranları sunar. Bu oranları öğrenmek için yapmanız gereken Albaraka Türk müşteri hizmetlerine arayarak müşteri temsilcisine bağlanmanızdır. En doğru ve detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Albaraka Türk Kredi Kartı Yapılandırma Hesaplama

Aşağıda verilen vade ve faiz oranları tamamen örnek göstermek adına kullanılmıştır. Tahmini oranlardır. Doğru faiz ve vade oranları için Albaraka Türk ile iletişime geçiniz.

  • Kredi Miktarı: 10.000 TL  Faiz Oranı: 2,50  Vade: 24 ay  Taksit Tutarı: 590 TL
  • Kredi Miktarı: 10.000 TL  Faiz Oranı: 2,55 Vade: 60 ay   Taksit Tutarı: 366 TL
  • Kredi Miktarı: 15.000 TL  Faiz Oranı: 2,50  Vade: 24 ay  Taksit Tutarı: 886 TL
  • Kredi Miktarı: 15.000 TL  Faiz Oranı: 2,55  Vade: 60 ay  Taksit Tutarı: 549 TL
  • Kredi Miktarı: 25.000 TL  Faiz Oranı: 2,50  Vade: 24 ay  Taksit Tutarı: 1476 TL
  • Kredi Miktarı: 25.000 TL  Faiz Oranı: 2,55 Vade: 60 ay  Taksit Tutarı: 915 TL

Albaraka Türk Kredi Kartı Yapılandırma Telefon Numarası

Albaraka Türk bankası ile kredi ya da kredi kartı yapılandırma işlemleri hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız 0850 222 5 666 ya da 444 5 666 numaralı telefonu arayarak 7/24 istediğiniz yerde ve saatte müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.