Anadolubank

Eğer kredi kartı borcunuzu ödeyemiyor ya da ödemelerde aksaklıklar ve düzensizlikler yaşıyorsanız, mutlaka kredi kartınızı yapılandırmanız gerekmektedir. Çünkü3 ay üst üste asgari borcu ödenmeyen kredi kartları yasal takibe düşer, icralığa kadar giden olumsuzluklarla karşılaşılabilir. Bu durumun önüne geçmek için en iyi yöntem kredi kartı borcunuzu taksitlendirmektir. Böylece düşük faiz ve uzun vadelerle borcunuzu çok daha rahat ve kolay bir şekilde ödeyebilecekseniz. Anadolubank kredi yapılandırması hizmeti sunduğu gibi kredi kartı yapılandırma hizmeti de sunmaya başlamıştır. Düşük faiz oranları ile borcu olan vatandaşa büyük avantajlar sağlamaktadır.

Anadolubank Kredi Kartı Yapılandırma 2019

Anadolubank, müşterilerine kredi yapılandırma hizmetinin yanında kredi kartı borcu yapılandırma imkanı da sunmaktadır. Eğer Anadolubank’a ait kredi kartınız var ve borçlarını ödemekte güçlük çekiyorsanız aynı kredi işleminde olduğu gibi kredi kartı yapılandırma işlemine başvuru talebinde bulunabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey size en yakın Anadolubank şubesine giderek ilgili temsilci ile görüşüp, başvuru talebinde bulunmanızdır. İlgili kişi banka geçmişinize dair detaylı tüm incelemeleri yaptıktan sonra size yapılandırma işlemi için uygun olup olmadığınızı söyleyecektir. Eğer gerekli tüm şartlara uyuyorsanız, kredi kartı yapılandırma işleminiz onay alıp, en kısa sürede başlatılacaktır.

Kredi kartınızı yapılandırdığınız zaman kart borcunuz ödeyebileceğiniz tutarlarda taksitlere bölünür. Böylelikle uzun vadelerde bütçenize uygun bir şekilde borçlarınız taksitlendirilerek size ödeme kolaylığı sağlanır. Ancak şu da unutulmamalıdır ki kredi kartı borcu yapılandırma işleminin kredi notunuzu düşürme ihtimali vardır. Bu sebeple riskli işlemdir. Çok zorda kalmadığınız sürece bu yönteme başvurma gereğiniz yoktur. Çünkü yapılandırma borcunuzu da ödeyemediğiniz takdirde çok ciddi olumsuz durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Anadolubank Kredi Kartı Yapılandırma Şartları

Kredi kartı borcu yapılandırma işleminin yapılabilmesi için kişinin bazı özellikler taşıması gerekmektedir. Bu özelliklere uyduğunuz takdirde kredi kartı yapılandırma başvurunuz olumlu bir şekilde sonuçlanacaktır. Bunlar;

  • Kişinin kredi notunun düşük olmaması,
  • Kart ödemelerinde asgari tutarların ödenmesinde gecikme yaşanmamış olması,
  • Borç yapılandırma başvurusu yapan kişinin birinci grup ya da ikinci grup tüketici olması,
  • Kredi kartı borcunun yasal takibe düşmemiş olması gerekmektedir.

Anadolubank Kredi Kartı Yapılandırma Faiz Oranları

Anadolubank 72 ay vadeye kadar kredi kartı borcunuzu taksitlendirebiliyor. Daha önceki faiz oranları %2.30 civarlarındaydı. Ancak her geçen zaman hızla değişen piyasaya göre vade ve faiz oranlarında değişiklikler olmuştur. Dolayısıyla güncel ve doğru faiz oranlarını Anadolubank müşteri hizmetlerini arayarak detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Anadolubank Kredi Kartı Yapılandırma Hesaplama

Aşağıdaki hesaplamalar da faiz ve vade oranları tahmini olarak verilmiştir. Tamamen örnek göstermek amacı ile yapılmıştır. Doğru oranlar için bankayla iletişime geçmekte yarar vardır.

  • Miktar: 10.000 TL  Faiz Oranı: %2,30  Vade: 24 ay  Taksit Tutarı: 575 TL
  • Miktar: 10.000 TL  Faiz Oranı: %2,30  Vade: 60 ay  Taksit Tutarı: 343 TL
  • Miktar: 20.000 TL  Faiz Oranı: %2.30  Vade: 24 ay  Taksit Tutarı: 1151 TL
  • Miktar: 20.000 TL  Faiz Oranı: %2.30  Vade: 60 ay  Taksit Tutarı: 686 TL
  • Miktar: 25.000 TL  Faiz Oranı: %2,30  Vade: 24 ay  Taksit Tutarı: 1438 TL
  • Miktar: 25.000 TL  Faiz Oranı: %2.30  Vade: 60 ay  Taksit Tutarı: 857 TL

Anadolubank Kredi Kartı Yapılandırma Telefon Numarası

Anadolubank ile kredi kartı yapılandırma işlemi yapmak ve konu hakkında detaylı bilgileri almak istiyorsanız 0850 222 55 50 numaralı telefonu arayarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Anadolubank müşteri hizmetleri 7/24 hizmet sunar. Dilediğiniz yerde ve dilediğiniz saatte ulaşabilirsiniz.