Burgan Bank

Kredi kartının bilinçsiz kullanımı ile borçlarını ödeyemeyecek duruma gelmiş olabilirsiniz. Eğer böyle bir durumla karşılaşırsanız yapılması gereken şeylerden biri kredi kartı yapılandırması yapmaktır. Böylelikle kredi kartı borcunuzu düşük faiz ve uzun vade oranlarıyla daha kolay bir şekilde ödeyebileceksiniz. Kredi kartı yapılandırması demek, biriken tüm borçlarınızı taksitlendirmek demektir. Eğer başka bankalarda da birikmiş kredi veya kredi kartı borçlarınız var ise bu borçları tek bir bankanın çatısı altında toplamak mümkündür. Böylelikle yalnızca tek bir bankaya borçlu kalmış olacak ve ödemelerinizi daha rahat bir şekilde yapmış olacaksınız. Burgan Bank, sizin için bu konuda Borç Transfer Kredisi çekme avantajını sunar. Şimdi detaylarına bakacağız.

Burgan Bank Kredi Kartı Yapılandırma 2019

Tüm birikmiş borçlarınızı rahatça ödeyebilme imkanı sağlayan Burgan Bank, Borç Transfer İhtiyaç Kredisi ile diğer bankalardaki borçlarınızı da tek çatı altında toplama fırsatı sunar. Bu avantaj ile başka bankalarda olan borçlarınızın son ödeme gününü ve ödemeniz gereken asgari ücreti takip etme derdinden sizi kurtarır.

Borç transfer ihtiyaç kredisi ile 36 ay vadeye kadar düşük faiz oranlarıyla tüm borçlarınızı taksitlendirebilirsiniz. Kişi bütçesine göre en doğru vade seçeneğini seçebilir, ödemelerini kolay bir şekilde yapabilir. Eğer siz de Burgan Bank’ın borç transfer ihtiyaç kredisinden faydalanmak istiyorsanız, en yakın Burgan Bank şubesine giderek başvuru talebinde bulunmanız gerekmektedir. Şubede bulunan ilgili temsilciler sizi bu konuda detaylı olarak bilgilendirecek ve siz en uygun ödeme planını çıkarmanız konusunda fazlası ile yardımcı olacaklardır. İlgili temsilci gerekli incelemeleri yaptıktan sonra şartlara uyduğunuz takdirde başvuru talebinizi olumlu değerlendirerek, kredi çekme işlemini en kısa sürede başlatacaktır.

Burgan Bank borç transfer ihtiyaç kredisi faiz oranları ise 2’nin üzerindedir. Detaylar aşağıdaki yazılarda yer alacaktır.

Burgan Bank Kredi Kartı Yapılandırma Şartları

Kredi kartı borcu yapılandırma işleminin yapılabilmesi için kişinin bazı özellikler taşıması gerekmektedir. Bu özelliklere uyduğunuz takdirde kredi kartı yapılandırma başvurunuz olumlu bir şekilde sonuçlanacaktır. Bunlar;

 • Kişinin kredi notunun düşük olmaması,
 • Kart ödemelerinde asgari tutarların ödenmesinde gecikme yaşanmamış olması,
 • Borç yapılandırma başvurusu yapan kişinin birinci grup ya da ikinci grup tüketici olması,
 • Kredi kartı borcunun yasal takibe düşmemiş olması gerekmektedir.

Burgan Bank Kredi Kartı Yapılandırma Faiz Oranı

Burgan Bank 36 ay vadeye kadar borç transfer ihtiyaç kredisini ödeme imkanı sunar. Güncel faiz oranları ise 2,45-2,54 olarak belirlenmiştir. Şimdi bu faiz oranlarına göre ödenebilecek taksit tutarlarının hesaplamalarını yaparak sizi bilgilendireceğiz.

Burgan Bank Kredi Kartı Yapılandırma Hesaplama

 • Kredi Miktarı: 10.000 TL  Faiz Oranı: %2,45  Vade: 12 ay  Taksit Tutarı: 1.001 TL
 • Kredi Miktarı: 10.000 TL  Faiz Oranı: %2,54  Vade: 18 ay  Taksit Tutarı: 730 TL
 • Kredi Miktarı: 10.000 TL  Faiz Oranı: %2,54  Vade: 24 ay  Taksit Tutarı: 594 TL
 • Kredi Miktarı: 10.000 TL  Faiz Oranı: %2,54  Vade: 36 ay  Taksit Tutarı: 461 TL
 • Kredi Miktarı: 20.000 TL  Faiz Oranı: %2,45  Vade: 12 ay  Taksit Tutarı: 2202 TL
 • Kredi Miktarı: 20.000 TL  Faiz Oranı: %2,54 Vade: 18 ay  Taksit Tutarı: 1460 TL
 • Kredi Miktarı: 20.000 TL  Faiz Oranı: %2,54  Vade: 24 ay  Taksit Tutarı: 1187 TL
 • Kredi Miktarı: 20.000 TL  Faiz Oranı: %2,54  Vade: 36 ay  Taksit Tutarı: 923 TL

Burgan Bank Kredi Kartı Yapılandırma Telefon Numarası

Burgan Bank borç transfer ihtiyaç kredisinden faydalanmak istiyor ve konu hakkında detaylı bilgi edinmek istiyorsanız 0850 222 8 222 numaralı telefonu arayarak Burgan Bank müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. İstediğiniz her konuda Burgan Bank müşteri temsilcisine sorularınızı iletebilirsiniz.