Denizbank

Kredi kartı kullanırken ödemekte güçlük çekilecek olumsuz durumlarla karşılaşmış ya da bilinçsiz kullanım gerçekleştirmiş olabilirsiniz.  Kart borcu ödemesinin aksaması ya da ödeyememe durumuna gelindiği an da yapılması gereken en mantıklı iş kredi kartını yapılandırmak olacaktır. Böylelikle kart borcunuzu taksitlendirebilecek, düşük faizlerle ve uzun vadelerle daha rahat ve kolay bir şekilde ödeyebilecekseniz. Diğer birçok banka gibi Denizbank’ta müşterisine bu konuda büyük avantajlar sağlar. Kredi notunuzun, kart borcunuz yüzünden düşmesini istemiyorsanız Denizbank kredi kartı yapılandırma işleminden faydalanmak için başvuru yapabilirsiniz. Yapacağınız bu başvuru ile güncel faiz oranları ve kendinize göre belirlediğiniz vade üzerinden borçlarınızı taksitlendirebilirsiniz.

Denizbank Kredi Kartı Yapılandırma 2019

Denizbank tüketicilere, kredi kartı borcunu 72 aya kadar taksitlendirme hizmeti sunar. Yasal takibe düşmemiş kredi kartı borçları, borcu olan kişinin talep ettiği vadeye ve bankanın çalışma politikası gereğince uygulayacağı faiz oranına göre yapılandırılabilir. Vadede en üst limit BDDK’nin kararı ile 72 aydır. Bu da müşterinin 6 yıla kadar sunulan taksit imkanı hakkında sahip olması demektir.

Siz de Denizbank ile kredi kartınızı yapılandırmak istiyorsanız, en yakın banka şubesine giderek bildirmeniz ya da telefon bankacılığını kullanarak müşteri temsilcisine ulaşmanız gerekmektedir. Başvuru için şubeye gitmeyi düşünürseniz kimlik belgenizi unutmamanız ve konuya ilişkin bir dilekçe hazırlamanız gerekmektedir. Telefon bankacılığını tercih ettiğiniz de ise sesli yanıt sistemi ile kredi kartı işlemleri menüsüne aktarımı sağlamalısınız. Daha sonra müşteri temsilcisine bağlanıp gerekli tuşlamaları yaparak konu hakkında detaylı bilgileri edinip, başvuru talebinde bulunmak istediğinizi belirtmelisiniz.

Tüm bunlardan sonra müşteri temsilcisi sizi incelemeye alacaktır. Eğer borç yapılandırma şartlarına uyuyorsanız en kısa sürede işlemi başlatacaklardır.

Denizbank Kredi Kartı Yapılandırma Şartları

Kredi kartı borcu yapılandırma işleminin yapılabilmesi için kişinin bazı özellikler taşıması gerekmektedir. Bu özelliklere uyduğunuz takdirde kredi kartı yapılandırma başvurunuz olumlu bir şekilde sonuçlanacaktır. Bunlar;

  • Kişinin kredi notunun düşük olmaması,
  • Kart ödemelerinde asgari tutarların ödenmesinde gecikme yaşanmamış olması,
  • Borç yapılandırma başvurusu yapan kişinin birinci grup ya da ikinci grup tüketici olması,
  • Kredi kartı borcunun yasal takibe düşmemiş olması gerekmektedir.

Denizbank Kredi Kartı Yapılandırma Faiz Oranı

Denizbank 72 ay vadeye kadar kredi kartı borcunuzu taksitlendirebilir. Vade süresine göre banka faiz oranını belirler. Eğer faiz oranlarını öğrenmek istiyorsanız telefon bankacılığından müşteri temsilcisine bağlanarak gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Denizbank Kredi Kartı Yapılandırma Hesaplama

Aşağıda yapılmış olan hesaplama tamamen örnek olarak göstermek için yapılan tahmini hesaplamalardır.

  • Miktar: 10.000 TL  Faiz Oranı: 2,05  Vade: 24 ay  Taksit Tutarı: 557 TL
  • Miktar: 10.000 TL  Faiz Oranı: 2,10  Vade: 48 ay  Taksit Tutarı: 361 TL
  • Miktar: 10.000 TL  Faiz Oranı: 2,15  Vade: 60 ay  Taksit Tutarı: 329 TL
  • Miktar: 20.000 TL  Faiz Oranı: 2,05  Vade: 24 ay  Taksit Tutarı: 1113 TL
  • Miktar: 20.000 TL  Faiz Oranı: 2,10  Vade: 48 ay  Taksit Tutarı: 723 TL
  • Miktar: 20.000 TL  Faiz Oranı: 2,15  Vade: 60 ay  Taksit Tutarı: 659 TL

Denizbank Kredi Kartı Yapılandırma Telefon Numarası

Denizbank ile kredi kartı yapılandırma işlemi yapmak ve konu hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız yapmanız gereken 0850 222 0 800 numaralı telefondan müşteri temsilcisine bağlanmaktır. Buradan başvuru talebinizi de iletebilirsiniz.