Fibabanka

Fibabanka kredi kartı yapılandırmasından ziyade kredi yapılandırması ile bilinen bir bankadır. Bu konuda müşterilerine de ciddi avantajlar sunar. Kredi kartı ya da başka bankalara olan kredi borcunuz yüzünden ihtiyaç kredisi çekmiş olabilirsiniz. Zamanla kredi borcunuzu ödeyemez hale gelmiş de olabilirsiniz. Eğer böyle bir durumla karşılaşırsanız Fibabanka’nın sunduğu kredi yapılandırma hizmetinden faydalanabilirsiniz. Kredi yapılandırma hizmetinden Fibabanka müşterileri yararlanabilir. Ancak Fibabanka başka bankalardan da yapılabilen kredi borç transfer hizmeti de sunmaktadır. Böylelikle müşterilerine daha kolay ve esnek ödeme seçeneği sunmaktadır.

Fibabanka Kredi Kartı Yapılandırma 2019

Fibabanka, kredi kartı yapılandırma işlemi yapmamaktadır. Bunun yerine kredi kartı borcunuzu kapatmak adına size düşük faizlerle ihtiyaç kredisi çekme fırsatını sunar. Şayet bu ihtiyaç kredisinin borcunu ödeyemez hale gelebilirsiniz. Böylelikle Fibabanka’nın sunduğu kredi borcunuzu yapılandırma hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Fibabanka’nın kredi yapılandırma hizmetinden faydalanmak istiyorsanız, size en yakın Fibabanka şubesine giderek müşteri temsilcisine başvuru talebinde bulunmanız gerekmektedir. Şubeye gittiğinizde mevcut kredi borcunuzu yapılandırmak ya da başka bankadaki kredi borcunuzu transfer etmek istediğinizi söyleyebilirsiniz. Banka başvuru talebinizi incelemeye aldıktan sonra onay verirse, güncel faiz oranları ile yeni bir sözleşme düzenler. Bu sözleşmeyi kabul ettiğinizi belirtirseniz, kredi yapılandırma işleminiz başlatılacaktır.

BDDK’nın sunduğu bildiri ile 72 aya kadar borcunuzu Fibabanka ile taksitlendirebilirsiniz. Hatta mevcut faiz oranından daha düşük bir oranda kredi kullanma imkanına da sahip olabilirsiniz.

Fibabanka Kredi Kartı Yapılandırma Şartları

Fibabanka’nın kredi kartı yapılandırma işlemini özel olarak yapmadığını belirtmiştik. Ancak kredi kartı yapılandırma şartları olduğu gibi kredi yapılandırma şartları da mevcuttur. Bu şartlara uyulduğu takdirde kredi yapılandırma işleminiz olumlu sonuçlanacak, banka tarafından onaylanacaktır. Bunlar;

  • Kişinin kredi notunun düşük olmaması,
  • Kart ödemelerinde asgari tutarların ödenmesinde gecikme yaşanmamış olması,
  • Borç yapılandırma başvurusu yapan kişinin birinci grup ya da ikinci grup tüketici olması,
  • Kredi kartı borcunun yasal takibe düşmemiş olması gerekmektedir.

Fibabanka Kredi Yapılandırma Faizi

Fibabanka kredi borçlarını 72 aya kadar varan vade ile taksitlendirme avantajı sunmaktadır. Güncel faiz oranlarını ise Fibabanka müşteri hizmetlerini arayarak detaylı ve doğru bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Fibabanka Kredi Yapılandırma Hesaplama

Fibabanka kredi yapılandırma faiz oranlarının 2’nin üzerinde olduğu bilinmektedir. Aşağıdaki hesaplama da kullanılan faiz oranları doğru olmamakla birlikte yalnızca örnek göstermek amacı ile yapılmıştır.

  • Kredi Miktarı: 10.000 TL  Faiz Oranı: %2,80  Vade: 24 ay  Taksit Tutarı: 614 TL
  • Kredi Miktarı: 10.000 TL  Faiz Oranı: %2,80  Vade: 48 ay  Taksit Tutarı: 422 TL
  • Kredi Miktarı: 10.000 TL  Faiz Oranı: %2,80  Vade: 60 ay  Taksit Tutarı: 390 TL
  • Kredi Miktarı: 20.000 TL  Faiz Oranı: %2,80  Vade: 24 ay  Taksit Tutarı: 779 TL
  • Kredi Miktarı: 20.000 TL  Faiz Oranı: %2.80  Vade: 48 ay  Taksit Tutarı: 845 TL
  • Kredi Miktarı: 20.000 TL  Faiz Oranı: %2,80  Vade: 60 ay  Taksit Tutarı: 779 TL

Fibabanka Kredi Yapılandırma Telefon Numarası

Fibabanka kredi ve kredi kartı yapılandırma işlemleri hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız 444 88 88 ya da 0850 222 77 77 numaralı telefonları arayarak müşteri hizmetlerine hızlı bir şekilde bağlanabilirsiniz.