İş Bankası

Kredi kartı kullanımı, yıllar geçtikçe daha da çok artmaktadır. İnsanlar nakit para yerine artık kredi kartlarını tercih etmeye başladılar. Kredi kartının sağladığı avantajlar göz önünde bulundurulduğunda kullanımı mantıklı gelmektedir. Ancak, kredi kartı bedava para değildir. Günü geldiğinde harcanan miktarın geri ödemesi yapılmaktadır. Bu yüzden kredi kartlarının bilinçli kullanımı çok önemlidir. Bilinçli kullanılmayan, taksitleri ve borçları zamanında ödenmeyen kartlar, tüketiciyi zora sokar. Yasal takip başlar, icralığa kadar giden olumsuz sonuçlarla karşı karşıya kalınır. Bu durumun önüne geçmek adına İş Bankası kredi kartı yapılandırma işlemini devreye sokar.

İş Bankası Kredi Kartı Yapılandırma 2019

Birçok bankada olduğu gibi İş Bankası da borcu olan vatandaşa kredi kartı yapılandırma işlemi sunmaktadır. İş Bankası 48 aya kadar borç taksitlendirme işlemi yapmaktadır. Ancak Maximum kartınız varsa bu vade 72 aya kadar çıkabilmektedir. Bu sebeple birçok vatandaş Maximum kart ile kredi kartı borçlarını 72 aya kadar taksitlendirme fırsatından yararlanmak istiyor.

Eğer İş Bankası ile kredi kartı yapılandırma işlemi yapmak istiyorsanız, en yakın İş Bankası şubesine giderek ya da müşteri hizmetlerini arayarak detaylı bilgi alabilir ve başvuru talebinde bulunabilirsiniz. Ancak başvuru için acele etmeniz gerekmektedir. 3 aylık süreyi geçtiğiniz anda kredi notunuzun düşmesinin yanı sıra banka yasal süreç başlatacaktır. Kara listeye girecek ve kredi kartınızı yapılandırma fırsatını kaçırmış olacaksınız. Bu sebeple bu gibi şartlara uyarsanız başvuru talebiniz olumsuz sonuçlanmayacaktır.

İş Bankası kredi kartı borcunuza yapılandırma yaparak daha az taksit tutarıyla daha kolay ve rahat ödeme seçeneği sunar. Bu yüzden kendinizi bu konuda riskte hissettiğiniz an hemen İş Bankası şubesine gidip, başvuru yapmanız gerekmektedir.

İş Bankası Kredi Kartı Yapılandırma Hesaplama

  • Miktar: 10.000 TL  Faiz Oranı: %2,15  Vade: 24 ay   Taksit Tutarı: 564 TL
  • Miktar: 10.000 TL  Faiz Oranı: %2,15  Vade: 48 ay  Taksit Tutarı: 366 TL
  • Miktar: 20.000 TL  Faiz Oranı: %2,15  Vade: 24 ay  Taksit Tutarı: 1.128 TL
  • Miktar: 20.000 TL  Faiz Oranı: %2,15  Vade: 48 ay  Taksit Tutarı: 731 TL
  • Miktar: 25.000 TL  Faiz Oranı: %2,15  Vade: 24 ay  Taksit Tutarı: 1410 TL
  • Miktar: 25.000 TL  Faiz Oranı: %2,15  Vade: 48 ay  Taksit Tutarı: 914 TL

İş Bankası Kredi Kartı Yapılandırma Faizi

Yukarıdaki hesaplama tablosunda da görüldüğü üzere İş Bankası faiz oranları 2,15 civarlarında olmaktadır. Maximum kartla 72 aya kadar olan vade süresiyle kredi kartı borcunuzu taksitlendirebilirsiniz.

İş Bankası Kredi Kartı Yapılandırma Şartları

Kredi kartı borcu yapılandırma işleminin yapılabilmesi için kişinin bazı özellikler taşıması gerekmektedir. Bunlar;

  • Kişinin kredi notunun düşük olmaması,
  • Kart ödemelerinde asgari tutarların ödenmesinde gecikme yaşanmamış olması,
  • Borç yapılandırma başvurusu yapan kişinin birinci grup ya da ikinci grup tüketici olması,
  • Kredi kartı borcunun yasal takibe düşmemiş olması gerekmektedir.

İş Bankası Kredi Kartı Yapılandırma Telefon Numarası

Siz de İş Bankası ile kredi kartı yapılandırma işlemi başvuru talebinde bulunmak ve bu konuyla ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız, 0850 724 07 24 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Bu numara İş Bankası kredi kartı borcu yapılandırma servisi numarasıdır.