Odeabank

Günümüzde nakit alışverişten çok kredi kartı ile yapılan alışverişler çoğalmış durumdadır. Kredi kartı anlık olarak ödeme işini çok kolaylaştırsada hesap kesim tarihinden sonra kredi kartı sahiplerine büyük problemler oluşturabiliyor.

Kredi kartının bilinçsiz kullanımı sonucu kart borçlarını ödemek giderek zorlaşıyor ya da ödeyememeye başlanıyor. Böyle bir durumla karşılaşıldığında yapılması gereken şey kredi kartı borcunu yapılandırmaktır. Odeabank da birçok banka gibi müşterilerine kart yapılandırma hizmetiyle ödeme kolaylığı sağlıyor. Kredi kartınızı yapılandırarak uzun vadede düşük faiz oranıyla borcunuzu taksitlendirebilir ve daha kolay bir şekilde ödeyebilirsiniz.

Odeabank Kredi Kartı Yapılandırma 2019

Odeabank’a ya da diğer finansal kurumlara ait kredi kartı borçlarınızın toplam miktarını, kredi kartı yapılandırma işlemi sayesinde kolay bir şekilde takside böldürebilirsiniz. Odeabank bu işlemi Taksitli Borç Transferi adı altında yapmaktadır.

Odeabank, BDDK’nın belirlediği yasa ile 72 ay vade ile kredi kartı yapılandırma işlemi yapmaktadır. Düşük faiz oranı ve hizmet sunduğu uzun vade ile borçlarınızı kolayca ödeyebilirsiniz.

Eğer siz de Odebank ile kredi kartı borcunuzu yapılandırmak istiyorsanız, en yakın Odeabank şubesine giderek başvuru talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca Odeabank ile telefon bankacılığını kullanarak yani müşteri hizmetlerini arayarak da başvuru talebi kabul etmektedir. Müşteri temsilcisi banka geçmişinizi incelemeye alacaktır. Eğer kart yapılandırma işlemi için gerekli şartlara uyuyorsanız, en kısa sürede kredi kartı borcu yapılandırma işlemi başlatılacaktır.

Fakat bazen müşteri hizmetlerini aradığınızda kredi notunuzun düşük olması gibi nedenlerle başvurunuzu reddettiğini ya da banka şubesine gitmeniz gerektiğini söyleyebilirler. Böyle bir durumla karşılaşırsanız, en yakın Odeabank şubesine giderek durumu bildirmeniz, başvuru talebinizi nedenleriyle birlikte müşteri temsilcisine yüz yüze iletmeniz çok daha sağlıklı olacaktır.

Odeabank Kredi Kartı Yapılandırma Şartları

Kredi kartı borcu yapılandırma işleminin yapılabilmesi için kişinin bazı özellikler taşıması gerekmektedir. Bu özelliklere uyduğunuz takdirde kredi kartı yapılandırma başvurunuz olumlu bir şekilde sonuçlanacaktır. Bunlar;

  • Kişinin kredi notunun düşük olmaması,
  • Kart ödemelerinde asgari tutarların ödenmesinde gecikme yaşanmamış olması,
  • Borç yapılandırma başvurusu yapan kişinin birinci grup ya da ikinci grup tüketici olması,
  • Kredi kartı borcunun yasal takibe düşmemiş olması gerekmektedir.

Odeabank Kredi Kartı Yapılandırma Faiz Oranı

Odeabank müşterisine 72 aya kadar varan taksitlendirme ile kredi kartı borcunu yapılandırma hizmeti sunmaktadır. Odeabank’ın faiz oranlarının %2,37 civarlarında olduğu bilinmektedir. Daha detaylı ve doğru bilgiyi edinmek için 444 8 444 numaralı telefonu arayabilir, müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz.

Odeabank Kredi Kartı Yapılandırma Hesaplama

Aşağıdaki faiz oranları, tahminidir. Örnek göstermek amacıyla yapılmış hesaplamalardır. En doğru bilgiye Odeabank müşteri hizmetlerini arayarak ulaşabilirsiniz.

  • Borç Miktarı: 10.000 TL  Faiz Oranı: %2,37  Vade: 24 ay  Taksit Tutarı: 581 TL
  • Borç Miktarı: 10.000 TL  Faiz Oranı: %2,37  Vade: 48 ay  Taksit Tutarı: 384 TL
  • Borç Miktarı: 10.000 TL  Faiz Oranı: %2,37  Vade: 60 ay  Taksit Tutarı: 349 TL
  • Borç Miktarı: 20.000 TL  Faiz Oranı: %2,37  Vade: 24 ay  Taksit Tutarı: 1161 TL
  • Borç Miktarı: 20.000 TL  Faiz Oranı: %2,37  Vade: 48 ay  Taksit Tutarı: 769 TL
  • Borç Miktarı: 20.000 TL  Faiz Oranı: %2,37  Vade: 60 ay  Taksit Tutarı:  699 TL

Odeabank Kredi Kartı Yapılandırma Telefon Numarası

Odebank ile kredi kartınızı yapılandırmak istiyorsanız, 444 8 444 numaralı telefonu arayarak istediğiniz detaylı bilgiye ulaşabilir, başvuru talebinizi iletebilirsiniz. 444 8 444 numaralı telefon, Odeabank müşteri hizmetlerine aittir.