QNB Finansbank

Kredi kartı kullanımı, yıllar geçtikçe daha da çok artmaktadır. İnsanlar nakit para yerine artık kredi kartlarını tercih etmeye başladılar. Kredi kartının sağladığı avantajlar göz önünde bulundurulduğunda kullanımı mantıklı gelmektedir. Ancak, kredi kartı bedava para değildir. Günü geldiğinde harcanan miktarın geri ödemesi yapılmaktadır. Bu yüzden kredi kartlarının bilinçli kullanımı çok önemlidir. Bilinçli kullanılmayan, taksitleri ve borçları zamanında ödenmeyen kartlar, tüketiciyi zora sokar. Yasal takip başlar, icralığa kadar giden olumsuz sonuçlarla karşı karşıya kalınır. Bu durumun önüne geçmek adına QNB Finansbank kredi kartı yapılandırma işlemini devreye sokar.

QNB Finansbank Kredi Kartı Yapılandırma 2019

Pahalılaşan hayatla birlikte birçok insan kredi kartının asgari tutarlarını bile ödeyemez hale geldi. Bu konuyla alakalı yapılan araştırmalarla insanların %65’inin kredi kartının asgari borcunu bile ödeyemediği ortaya çıktı. 3 ay boyunca asgari tutarı ödeyemeyen kişiler ise ya icralık olmakta ya da yasal takibe düşmektedirler. Bu olumsuzluğun önüne geçmek adına QNB Finansbank kredi kartı borcu yapılandırma ya da taksitlendirme seçeneği ile borçlu olan vatandaşlara kolaylık sağlar.

QNB Finansbank kredi kartı borcu yapılandırması borcun vadelere bölünmesi ile olur. 24 ile 72 aya kadar varan vadelerle kredi kartı borcunuzu taksitlendirebilirsiniz. Bu uzun vade seçenekleri vatandaşa düşük faizlerle uzun vadede borcunu kapatma olanağı sunuyor. Vade seçeneği ise kişinin bütçesine göre belirlenir. Ancak faiz oranlarının da vadeye göre değişeceğini de unutmamak gerekir.

QNB Finansbank’ta kredi kartı borcunuzu yapılandırmak istiyorsanız en az 250 TL, en fazla 100.000 TL’lik borca sahip olmanız gerekmektedir.

Eğer QNB Finansbank ile kredi kartı yapılandırma işlemi yapmak istiyorsanız, en yakın Finansbank şubesine giderek başvuru talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerini de arayarak konu hakkında detaylı bilgi alabilir, başvuru talebinde bulunabilirsiniz.

QNB Finansbank Kredi Kartı Yapılandırma Faiz Oranı

QNB Finansbank kredi kartı yapılandırma faiz oranı %1,20 civarlarında olup, vade süresine göre değişkenlik göstermektedir. 72 aya kadar varan vadeyle borçlarınızı taksitlendirebilirsiniz.

QNB Finansbank Kredi Kartı Yapılandırma Hesaplama

Örnek göstermek adına yapılmış tahmini hesaplamalardır.

  • Miktar: 10.000 TL  Faiz Oranı: %1.20  Vade: 24 ay  Taksit Miktarı: 496 TL
  • Miktar: 10.000 TL  Faiz Oranı: %1,30  Vade: 60 ay  Taksit Miktarı: 258 TL
  • Miktar: 20.000 TL  Faiz Oranı: %1.20  Vade: 24 ay  Taksit Miktarı: 992 TL
  • Miktar: 20.000 TL  Faiz Oranı: %1.30  Vade: 60 ay  Taksit Miktarı: 516 TL
  • Miktar: 25.000 TL  Faiz Oranı: %1.20  Vade: 24 ay  Taksit Miktarı: 1239 TL
  • Miktar: 25.000 TL  Faiz Oranı: %1.30  Vade: 60 ay  Taksit Miktarı: 645 TL

QNB Finansbank Kredi Kartı Yapılandırma Şartları

Kredi kartı borcu yapılandırma işleminin yapılabilmesi için kişinin bazı özellikler taşıması gerekmektedir. Bunlar;

  • Kişinin kredi notunun düşük olmaması,
  • Kart ödemelerinde asgari tutarların ödenmesinde gecikme yaşanmamış olması,
  • Borç yapılandırma başvurusu yapan kişinin birinci grup ya da ikinci grup tüketici olması,
  • Kredi kartı borcunun yasal takibe düşmemiş olması gerekmektedir.

QNB Finansbank Kredi Kartı Yapılandırma Telefon Numarası

Qnb Finansbank ile kredi kartınızı yapılandırmak için başvuru talebinde bulunmak ve konu hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız 0850 222 0 900 numaralı telefonu arayarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.  Bağlanacağınız müşteri temsilcisi size kredi kartı yapılandırma işlemine uygun olup olmadığınızı söyleyecektir. Yukarıda da belirttiğimiz gerekli şartlara uyduğunuz takdirde, müşteri temsilcisi teyit verir vermez yapılandırma işleminiz başlatılacaktır.