Şekerbank

Günümüzde kredi kartı borçlarının git gide artmasıyla birçok banka, müşterisine kredi kartı yapılandırma hizmeti sunmaya karar vermiştir. Kredi kartı borcunu ödemekte güçlük çeken vatandaşlara yönelik olan bu uygulama Şekerbank tarafından da yapılmaktadır. Böylelikle kredi kartı borcu olan kişiler, uzun vade ve ona uygun olan faiz oranlarıyla borçlarını daha kolay ve rahat bir şekilde ödeme imkanına sahip olmuşlardır.

Şekerbank Kredi Kartı Yapılandırma 2019

Kredi kartı kullanımının günümüzde artmasıyla, kredi kartı borçları da artış göstermeye başlamıştır. Bu durum birçok vatandaşın canını sıkmaktadır. Bu yüzden Şekerbank’a kredi kartı borcu olan ya da ödemekte güçlük çeken kişiler, kredi kartı yapılandırma yolunu seçmektedirler.

Şekerbank, kredi kartı borcu olan vatandaşlara Borç Transfer Kredisi çekme imkanı sunmaktadır. Bu uygulama ile, başka bankalara olan tüm borçları, Borç Transfer Kredisi ile kapatabilirsiniz. Böylece borcu olan kişiler, yalnızca Şekerbank’a borçlanarak, ödemelerini çok daha kolay bir şekilde yapabilmektedir. Borç Transfer kredisi 3-36 ay vade ile, %2,49 faiz oranı sunmaktadır.

Siz de Şekerbank ile kredi kartı borcunuzu yapılandırmak istiyorsanız yapmanız gereken, bankanın size en yakın olan şubesine gidip başvuru talebinizde bulunmanızdır. Başvuru talebinizi bankanın müşteri temsilcisine ilettiğiniz takdirde, yetkili kişi size yardımcı olacaktır. Geçmiş banka bilgilerinizin incelenmesi sonucu ile, eğer gerekli şartlara uyuyorsanız başvuru talebiniz olumlu sonuçlanacak ve kısa sürede yapılandırma işlemi başlatılacaktır. Şekerbank bu konuda size uygun vade ve faiz oranları ile yardımcı olacaktır. Unutmamanız gereken nokta, bir daha borç batağına düşmemek için, vadeyi bütçenize en uygun şekilde seçmek olacaktır. Böylelikle ödemekte asla zorluk çekmezsiniz.

Şekerbank ile kredi kartı yapılandırma işlemi yalnızca bankanın şubesine gidilerek yapılmaktadır. Aksi takdirde, kredi kartınızı yapılandıramazsınız. Bankanın müşteri hizmetlerini arayarak konu hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Şekerbank Kredi Kartı Yapılandırma Şartları

Kredi kartı borcu yapılandırma işleminin yapılabilmesi için kişinin bazı özellikler taşıması gerekmektedir. Bu özelliklere uyduğunuz takdirde kredi kartı yapılandırma başvurunuz olumlu bir şekilde sonuçlanacaktır. Bunlar;

  • Kişinin kredi notunun düşük olmaması,
  • Kart ödemelerinde asgari tutarların ödenmesinde gecikme yaşanmamış olması,
  • Borç yapılandırma başvurusu yapan kişinin birinci grup ya da ikinci grup tüketici olması,
  • Kredi kartı borcunun yasal takibe düşmemiş olması gerekmektedir.

Şekerbank Kredi Kartı Yapılandırma Faiz Oranı

Şekerbank, borcu olan kişilere Borç Transfer Kredisi çekme imkanı sunar. Bu kredinin vadesi 3-36 aydır. Ayrıca %2,49 faiz oranı mevcuttur. Kişi kendi bütçesine göre vadeyi seçmelidir. Aksi takdirde bankaya çok daha fazla borçlanır.

Şekerbank Kredi Kartı Yapılandırma Hesaplama

Aşağıdakiler örnek hesaplamalardır.

  • Borç Miktarı: 5.000 TL  Faiz Oranı: %2,49  Vade: 3 ay   Taksit Tutarı: 1767 TL
  • Borç Miktarı: 5.000 TL  Faiz Oranı: %2,49  Vade: 36 ay  Taksit Tutarı: 229 TL
  • Borç Miktarı: 10.000 TL  Faiz Oranı: %2,49  Vade: 24 ay  Taksit Tutarı: 590 TL
  • Borç Miktarı: 10.000 TL  Faiz Oranı: %2,49  Vade: 36 ay  Taksit Tutarı: 457 TL
  • Borç Miktarı: 15.000 TL  Faiz Oranı: %2,49  Vade: 36 ay Taksit Tutarı: 686 TL

Şekerbank Kredi Kartı Yapılandırma Telefon Numarası

Siz de Şekerbank ile kredi kartı yapılandırma işlemi hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız yapmanız gereken 0850 222 78 78 numaralı telefondan müşteri hizmetlerine bağlanmaktır. Konu hakkında merak ettiğiniz her şeyi müşteri temsilcisine sorarak öğrenebilirsiniz.