Vakıfbank

Kredi kartı kullanımı, yıllar geçtikçe daha da çok artmaktadır. İnsanlar nakit para yerine artık kredi kartlarını tercih etmeye başladılar. Kredi kartının sağladığı avantajlar göz önünde bulundurulduğunda kullanımı mantıklı gelmektedir. Ancak, kredi kartı bedava para değildir. Günü geldiğinde harcanan miktarın geri ödemesi yapılmaktadır. Bu yüzden kredi kartlarının bilinçli kullanımı çok önemlidir. Bilinçli kullanılmayan, taksitleri ve borçları zamanında ödenmeyen kartlar, tüketiciyi zora sokar. Yasal takip başlar, icralığa kadar giden olumsuz sonuçlarla karşı karşıya kalınır. Bu durumun önüne geçmek adına Vakıfbank kredi kartı yapılandırma işlemini devreye sokar.

Vakıfbank Kredi Kartı Yapılandırma 2019

Kredi kartı borcunu ödemekte zorluk çeken kişiler, Vakıfbank’a giderek borçlarını yapılandırabilirler. Vakıfbank düşük faiz oranları ve uzun vadelendirme ile borcu olan vatandaşlara ödeme kolaylığı sağlamaktadır.

Kredi kartı borcunu ödeyemeyen kişiler, borçlarını 72 aya kadar taksitlendirebilirler. Böylelikle uzun vadede daha az borç ödeyerek, borçlarını kapatabilirler. Vakıfbank kredi kartı borcu faiz oranları %1.35 civarlarındadır. Diğer bankalarla karşılaştırıldığında Vakıfbank, en düşük faiz oranı veren bankalardan biridir. Eğer borcunuzu Vakıfbank’ta yapılandırmak istiyorsanız yapmanız gereken tek size en yakın olan Vakıfbank şubesine giderek ya da internet bankacılığı yahut müşteri hizmetlerini arayarak detaylı bilgi alıp, başvuru talebinde bulunabilirsiniz.

Ancak Vakıfbank’ta kredi kartı borcu yapılandırırken dikkat edilmesi gereken bir nokta vardır. Vakıfbank internet bankacılığı üzerinden 72 ay vade ile borç yapılandırması yapılamamaktadır. Çünkü internet bankacılığında böyle bir seçenek yoktur. Eğer borcunuzu 72 ay vade ile yapılandırmak istiyorsanız, en yakın Vakıfbank şubesine giderek işlemi başlatabilirsiniz. Bankanın şartlarına uyduğunuz ve evraklarınızı eksiksiz götürdüğünüz takdirde, kredi kartı yapılandırma işlem talebiniz olumlu sonuçlanacaktır.

Vakıfbank Kredi Kartı Yapılandırma Hesaplama

Kredi Tutarı: 20.000 TL                                         Kredi Tutarı: 20.000 TL

Faiz Oranı: %1.10                                                   Faiz Oranı: %1.20

Taksit Sayısı: 24 ay                                                 Taksit Sayısı: 60 ay

Taksit Tutarı: 977,73 TL                                         Taksit Tutarı: 500,07 TL

Geri Ödenecek Toplam Tutar: 23.465,63 TL      Geri Ödenecek Toplam Tutar: 30.004,20 TL

Kredi Tutar: 10.000 TL                                            Kredi Tutarı: 10.000 TL

Faiz Oranı: %1.10                                                     Faiz Oranı: %1.20

Taksit Sayısı: 24 ay                                                   Taksit Sayısı: 60 ay

Taksit Tutarı: 488,87 TL                                           Taksit Tutarı: 250,03 TL

Geri Ödenecek Toplam Tutar: 11.732,88 TL        Geri Ödenecek Toplam Tutar: 15.002,12 TL

Vakıfbank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Şartları Nelerdir?

Kredi kartı borcu yapılandırma işleminin yapılabilmesi için kişinin bazı özellikler taşıması gerekmektedir. Bunlar;

  • Kişinin kredi notunun düşük olmaması,
  • Kart ödemelerinde asgari tutarların ödenmesinde gecikme yaşanmamış olması,
  • Borç yapılandırma başvurusu yapan kişinin birinci grup ya da ikinci grup tüketici olması,
  • Kredi kartı borcunun yasal takibe düşmemiş olması gerekmektedir.

Vakıfbank Kredi Kartı Yapılandırma Faiz Oranı

Vakıfbank’ta kredi kartı yapılandırma işleminin faiz oranları %1.30 civarlarında olmaktadır. Bazı kişilere bu faiz oranı yüksek gelmektedir. Eğer faiz oranı yüksek gelirse, kurumun ihtiyaç kredilerini incelemekte fayda olacaktır. Çünkü ihtiyaç kredileri daha düşük oranlarda faiz seçeneği sunabilmektedir.

Vakıfbank Kredi Kartı Yapılandırma Telefon Numarası

Eğer kredi kartı yapılandırma işlemini Vakıfbank ile yapacaksanız, 0850 222 0 724 numaralı telefonu arayarak müşteri hizmetlerinden istediğiniz detaylı bilgiyi alabilir, başvuru talebinde bulunabilirsiniz.